Bezproblemowy rozruch samochodu nawet przy największych mrozach może zagwarantować tylko odpowiednia troska o akumulator. To niezwykle istotne akcesorium w każdym pojeździe, ale bardzo często kwestie jego poprawnej eksploatacji są bagatelizowane.

Wybierając nasz serwis akumulatorów z Kielc, można nie tylko zyskać pewność, że bateria w pojeździe jest dobrze naładowana. Wykonujemy szereg testów z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury pomiarowej. Dzięki nim jesteśmy w stanie określić między innymi gęstość elektrolitu czy aktualną pojemność, mogąc tym samym ocenić, czy bateria nie kwalifikuje się już do wymiany. Na terenie województwa świętokrzyskiego oferujemy jednak nie tylko stacjonarne usługi serwisowe. Zachęcamy bowiem także do skorzystania z naszej usługi mobilnej. Doświadczony pracownik przyjedzie pod wskazany adres i na miejscu zajmie się wykonaniem testów.

W ramach prowadzonych usług serwisowych oczywiście w wielu przypadkach możemy zaproponować także regenerację akumulatora, z gwarancją przywrócenia jego pełnej sprawności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.